Podzim se blíží a společně s ním venku klesají teploty. Nenechte se dámy zaskočit a pořiďte si již teď teplé punčocháče - najdete je v sekci neprůhledné.

Doprava a dodací lhůty

Doprava a dodací lhůty

 

Objednávky přijaté do 14. hodiny pracovního dne expedujeme tentýž den.

Víkendové objednávky jsou odesílány během nedělního odpoledne a to pouze při výběru dopravy pomocí České pošty.

 

WEDO (Uloženka.cz) - Máte možnost vybrat si z více jak 260 míst po celé České republice. O uložení zásilky jste informováni pomocí sms zprávy, obvykle den od našeho podání a na vyzvednutí balíčku máte 7 dní.

 platba převodem - 65kč
 platba dobírkou - 75kč

 

 

Česká pošta - Tradiční český dopravce. Nabízíme doručení  jako doporučený dopis. Takto je možno zaslat max. 4ks punčochových kalhot v plochém balení. Další variantou je doporučený balíček v případě většího množství objednaného zboží. Datum dodání zásilky je 1-2 dny od vyexpedování zboží.

 Doporučený dopis  platba převodem - 69Kč
 platba dobírkou - 109Kč
 Doporučený balíček  platba převodem - 129kč
 platba dobírkou - 169Kč

 

 

Osobní doručení - Brno - Osobní doručení provádíme výhradně po městě Brně. Vždy v ponděli, středu a pátek ve večerních hodnách mezi 18 a 21 hodinou, na zvolenou adresu dodání. V den dodávky Vás telefonicky kontaktujeme a domluvíme přesný čas doručení. Tento způsob doručení je možný pouze při platbě převodem. Cena 70kč.

 

S ostatními dopravci jako jsou PPL, DHL, Geis a InTime právě jednáme abychom Vám mohli nabídnout další alternativu dodání.

 

V případě objednávky nad 1500kč máte jakýkoliv typ dopravy ZDARMA.

Zpět do obchodu