Podzim se blíží a společně s ním venku klesají teploty. Nenechte se dámy zaskočit a pořiďte si již teď teplé punčocháče - najdete je v sekci neprůhledné.

Reklamační řád

Všeobecná ustanovení

Tento reklamační řád je nedílnou součástí obchodních podmínek (dále jen „obchodní podmínky“) prodávajícího: Ing. Martin Vondrák, IČ.:06209025, kontaktní adresa: Šmahova 1374/101, e-mail: info@divon.cz, mob.:+420 731 849 001 a popisuje, jak postupovat při uplatnění práva z vadného plnění v záruční době (reklamaci zboží), které bylo zakoupeno prostřednictvím internetového obchodu www.divon.cz, dle § 13 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele. 

Prodávající seznámí kupujícího s reklamačním řádem vhodným způsobem před vlastním nákupem. Kupující je povinen se seznámit s reklamačním řádem a obchodními podmínkami před vlastním uskutečněním objednávky. Reklamační řád spolu s obchodními podmínkami je součástí (včetně formuláře o odstoupení od kupní smlouvy ve 14ti denní lhůtě) potvrzení každé objednávky.

Uzavřením kupní smlouvy a převzetím zboží od prodávajícího kupující souhlasí s tímto reklamačním řádem.

 

Převzetí zboží

Při převzetí  objednaného zboží prostřednictvím smluvních přepravců zkontrolujte nepoškozenou pečeť s logem našeho obchodu, která Vám zaručuje originální zabalení z našeho e-shopu a vylučuje neoprávněné vniknutí do zásilky. V případě zřetelného poškození této pečeti doporučujeme kupujícímu zásilku od dopravce nepřevzít a sepsat s ním zápis o škodě, případně pořídit fotografii.

Při převzetí zboží doporučujeme kupujícímu zkontrolovat dodané zboží ihned po jeho převzetí, především veškeré náležitosti oproti objednávce (druh zboží, počet kusů, barva, velikost...). O případném poškození zboží nebo nekompletnosti dodávky je kupující povinen neprodleně informovat prodávajícího e-mailem nebo písemně. 

 

Reklamace

Reklamované zboží vracejte čisté, s označenou vadou.  Uveďte svůj kontakt, tel. číslo a číslo objednávky nebo faktury.  Dále uveďte svoje číslo účtu, kam lze zaslat vracenou částku.

Zákonná lhůta pro vyřešení reklamací je 30 dnů, ale běžně je řešíme do 15 dnů.

U uznaných reklamací vám vrátíme i částku na vynaložené poštovné.

 

Vrácení zboží

V případě, že jste si nákup zboží rozmysleli, zašlete ho zpět na adresu sídla obchodu Šmahova 101.

Zásilky vracejte v neporušených obalech. Připište číslo objednávky nebo faktury a číslo bankovního účtu, kam si přejete zaslat peníze.

Z hygienických důvodů vyměňujeme pouze nepoužité a nezkoušené punčochové zboží a ponožky.

Nepoužité zboží máte možnost vrátit do půl roku od provedení objednávky, netrváme na zákonné lhůtě.

Adresa pro zaslání reklamovaného nebo vráceného zboží:

Ing. Martin Vondrák

Šmahova 101

627 00 Brno

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení